Starenka (91) ožila po 11 hodinách v márnici lebo jej bola zima

Starenku z Poľského mesta Ostrów Lubelski,vyhlásila rodinná lekárka za mŕtvu. Po tom ako strávila 11 hodín v tamojšej márnici sa prebrala. Jediné, na čo sa žena sťažovala bola obrovská zima. O prípade informovala spravodajská stanica BBC.

imagesPracovníkov mestskej márnice prekvapilo, keď spozorovali, že sa starenka, ktorú priviezli pred 11-timi hodinami v úložnom vaku sa hýbe. Polícia už začala prípad prešetrovať. Jej príbuzných a lekárku „reinkarnácia“ ženy šokovala, napísali na svojej webovej stránke poľské noviny Dziennik Wschodni.

Neter ženy privolala lekárku k tete vo východopoľskom meste Ostrów Lubelski, keď ju raz ráno našla doma bez pulzu a dýchania. Rodinná lekárka ju prehliadla a konštatovala jej smrť. Telo ženy previezli do márnice a o dva dni ju mali pochovať.

“Bola som si istá, že je mŕtva,” povedala poľskej televíznej stanici šokovaná lekárka Wieslawa Czyzová. “Som šokovaná, nechápem, čo sa stalo. Jej srdce prestalo biť, nedýchala,” dodala.

Zamestnanci márnice však o niekoľko hodín nato telefonovali neteri, že žena žije. Starenka po návrate domov povedala príbuzným, že sa cíti “normálne, dobre”. Podľa všetkého si neuvedomuje, ako blízko bola k hrobu.

“Moja teta nevie, čo sa stalo, pretože má (stareckú) demenciu najvyššieho stupňa,” povedala poľským médiám jej neter.

Zdroj: TASR

10260 ľudí si prečítalo tento článok 5 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »