Záhadný objekt na Mesiaci – Ide o vesmírnu ľod mimozemšťanov ?

1287947 18.Január 2014 – Záhadné teleso, ktoré bolo objavené na povrchu Mesiaca ohromilo nielen vedcov, ufológov ale aj širokú verejnosť.
Jedná sa o vesmírnu loď mimozemskej civilizácie, alebo objekt vytvorený našimi technológiami či len akési skreslenie na snímke teleskopu ?

 

Výzkumník, ktorý vystupuje pod “nickom” WowForReeel, objavil na povrchu Mesiaca záhadný trojuholníkový objekt. Mnohí vedci, ale aj konšpiračný teoretici si lámu hlavu nad tým čo to vlastne je. Jedná sa snáď o vesmírnu loď mimozemskej civilizácie ? “Myslíte si že sme jediní, ktorí leteli na Mesiac ?”

    Tento objekt sa nachádza na súradniciach ' 22042'38 0,46 N a 142034'44 .52 E. '

Tento objekt sa nachádza na súradniciach ‘ 22042’38 0,46 N a 142034’44 .52 E. ‘

Tento záhadný objekt má na svojich okrajoch akýchsi 7 svetiel a hrana telesa zviera 90 stupňový uhol. Podľa presných informácií NASA meria až 125 metrov x 90 metrov. Je možné, aby ľudia dopravili tak obrovský objekt na Mesiac ? Predstavuje pre nás tento objekt nebezpečenstvo ? Toto sú otázky ktoré vŕtajú v hlave našich odborníkov.

“Je to naozaj tam, žiadny podfuk to nieje!” napísal WowForReeel, ďalej sa vyjadril ” Nezistil som nič podobné v ostatných kráteroch… videl som to prvý krát v živote!”- ” Je to iba divne vyzerajúci kráter ? Alebo je to niečo iné ?” Pýta sa …

[youtube]http://www.youtube.com/watch?list=UUuEMnX7nAKxn8HrCdrHOQfg&v=qmzP-nkOT2I[/youtube]

Tajomný objekt rovnakého tvaru sa údajne nachádza aj na Zemi, pod ľadom na Antarktíde.

12377 ľudí si prečítalo tento článok 8 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »