V portugalskej púšti objavili netvora!

Video sa objavilo na internete pred necelými dvomi mesiacmi, po tom čo sa v portugalskej púšti objavil netvor podobný El Chupacabre. Doposiaľ nebolo zverejnené meno objaviteľa, ale mnohí uživatelia si myslia že sa jedná o podvod. Podvodné video je vraj skonštruované pomocou počítačovej grafiky CGI pričom sa jedná o technológiu ktorú zvládne aj menej skúsený grafik.

ufo-port

Zhrbený tvor hnedej farby, ktorý dokonale splýva s okolitým púštnym prostredím prechádza púštnymi dunami, pričom sa správa úplne kľudne a po nejakej chvíli zmizne v kríkoch. Jedná sa o mimozemského tvora, bratranca El Chupacabry alebo sa jedná len o filmový trik šikovného YouTubera ?Aký je Váš názor ?

393479 ľudí si prečítalo tento článok 101 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »