Ufológovia sú vo vytržení: České Boskovice navštívilo UFO?

Uplynulý víkend na miestnom poli v Českých Boskoviciach objavili záhadný obrazec, ktorý bol vyobrazený v obilí. Na tomto obrazci je zaujímavé to, že obilie nie je polámané, ale len ohnuté. Podľa odborníkov to však nemusí byť dielo mimozemšťanov, ale len dielo šikovných ľudských rúk. Avšak Obrazec sa rozprestiera na ploche 6-tisíc metrov štvorcových, preto by to dalo veľa ľudskej práce dosiahnuť dielo takýchto rozmerov.

Mnoho nadšencov  ufológie prichádzajú na toto miesto a pripisujú toto dielo mimozemskej civilizácii. Obrazec môže znázorňovať akýsi kompas, ktorý môžu mimozemské civilizácie používať aj ako dočasný orientačný bod pred niečím veľkým. Netrúfame si však odhadnúť pred čím.

ufo

Obrazec pripomína akýsi kompas, ktorý obsahuje 4 smerové šípky s vnútornou plnou kružnicou a dvomi kružnicami s prerušovanou čiarou.

18427 ľudí si prečítalo tento článok 3 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »