Tajomní muži v čiernom

Objavia sa tam, kde došlo k stretnutiu (aj keď iba vizuálnemu) s UFO, aby sa dozvedeli akú veľkú pozornosť tomuto stretnutiu človek venuje. Zaujímajú sa, čo svedkovia videli a či majú aj dôkazy zachytené na fotografii alebo videozázname. Zjavia sa nečakane a rovnako nečakane odchádzajú. Kto sú títo, tzv. muži v čiernom a aký je skutočný dôvod ich návštev?

Pravdepodobne ste už o mužoch v čiernom počuli. My však nenarážame na film americkej produkcie (1997) s rovnakým názvom, ale na skutočné postavy, ktoré boli námetom k natočeniu tohto filmu.

Mimozemský pôvod?

Ak krútite hlavou nad pravdivosťou tejto informácie, nerobte tak. Dnes je už veľké množstvo svedkov z celého sveta, ktorí sa s nimi priamo stretli a ich existenciu potvrdzujú. Medzi odborníkmi zaoberajúcimi sa fenoménom UFO, dokonca kolujú viaceré teórie o ich pôvode:

1.) prvou teóriou je, že majú mimozemský pôvod; sú to akísi bioroboti zaslaní k nám z vesmíru

2.) druhá teória hovorí, že sú to agenti vlády dozerajúci na utajenie mimozemských kontaktov

3.) podľa tretej teórie sú to cestovatelia v čase a aby nevzbudzovali prílišnú pozornosť, nosia pre nich tak typický čierny oblek, ktorý je univerzálnym odevom pre akékoľvek obdobie

Všeobecné charakteristika

Opis výzoru aj správania od jednotlivých svedkov sú takmer totožné. Všetci sa zhodujú na tejto všeobecnej charakteristike:

  • tmavé vlasy, bledá pokožka
  •  oblečení sú vždy v čiernom
  •  neprejavujú emócie
  •  často majú slnečné okuliare (podľa niektorých majú citlivé oči na svetlo)
  •  bezvýrazná tvár, monotónny hlas, robotické pohyby
  •  vyskytujú sa vo dvojici, prípadne trojici (nikdy nie osamote)

Pre koho pracujú?

Prvé zmienky o návštevách sú z 50. rokov minulého storočia, s tým, že sa objavili všade tam, kde bola hlásená prítomnosť UFO. Ich úlohou je prinútiť svedkov, aby o svojich zážitkoch mlčali, prípadne ich skreslili pred verejnosťou. Ak sa svedkovia priznajú k nejakým filmovým záberom alebo fotografiám, prinútia ich zničiť aj pod nátlakom. Prečo musí spoločnosť pred poznatkami o mimozemských kontaktoch mlčať? Majú nás muži v čiernom chrániť alebo chránia niekoho iného? Pre koho vlastne pracujú?

20076 ľudí si prečítalo tento článok 12 ľudí práve dnes  • Translate »