Šokujúci nález: mäsožravé červíky priamo v nose! (len pre silné žalúdky)

Starší muž (65) z Brazílie prišiel na vyšetrenie k lekárovi, pretože mu vypadávali z nosa zvláštne červíky a okrem toho mu veľmi často tiekla krv. Pri vyšetrení lekári objavili šokujúci nález. Muž mal zahniezdených približne sto mäsožravých červíkov priamo v nose!

FWqZ.2702b42500000578_0_image_a_2_1427366079302_jpg

Tento pohľaď sa naskytol lekárom pri obhliadke pacienta.

Starší muž mal v nose približne sto mäsožravých červíkov, ktoré mu rozožierali tkanivo priamo z vnútra lebky. Ak by včas nenavštívil lekára hrozilo by mu nezvratné poškodenie tváre.

Muž zrejme zanedbával hygienu pretože okrem tohto nálezu mu diagnostikovali aj protilátky proti HIV (AIDS) a zistili mu aj hepatitídu typu C

Podľa lekárov sa mu zahniezdila v nose mucha Cochliomyia hominivorax. Táto mucha žije v Strednej a Južnej Amerike a v niektorých častiach Karibiku. Je známa tým, že kladie vajíčka do rán teplokrvných živočíchov, ale aj na človeka. Dospelá mucha vie naklásť 200 až 400 vajíčok naraz.

11273 ľudí si prečítalo tento článok 10 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »