Registračné podmienky

§1 – Účet
§2 – Publikovanie článkov
§3 – Záverečné ustanovenia
======================================================

== §1 Účet
= §1.1 – Za majiteľa účtu sa považuje vlastník emailovej adresy, ktorá bola zadaná v registračnom formulári (ďalej len ‚používateľ‘).
= §1.2 – Používateľ zodpovedá za príspevky publikované svojim účtom bez ohľadu na osobu, ktorá je fyzickým účastníkom web stránky a prípadné porušenia zákonov Slovenskej republiky.
= §1.3 – Používateľ, prehlasuje že nebude vedome poškodzovať správny chod tejto webstránky a brániť funkčnosti obsahu (SPAM a pod.) .

== §2 Publikovanie článkov
= §2.1 – Používateľ resp. ‚redaktor‘ je zodpovedný za obsah svojich príspevkov (tiež článkov a komentárov) a plne preberá právnu zodpovednosť za prípadné porušenie zákona Slovenskej republiky.
= §2.2 – Redaktor súhlasí, že bude publikovať len vlastný obsah, ktorý je jeho duševným vlastníctvom a nebude kopírovať obsah iných webstránok chránených autorským zákonom bez predchádzajúceho súhlasu vlastníka, resp. dodrží licenčné podmienky pre šírenie textu.
= §2.3 – Redaktor súhlasí, že po publikovaní obsahu na web www.zahady.org, prechádza tento obsah pod správu prevádzkovateľa a získava autorské právo na tento text pričom platí §2.1 , §2.2 .
= §2.4 – Redaktor súhlasí že nebude používať vulgarizmy a rasovo motivované útoky.

== §3 Záverečné ustanovenia
= §3.1 – Prevádzkovateľ má právo na zmenu podmienok serveru www.zahady.org.

dňa 13.4. 2014

319 ľudí si prečítalo tento článok 1 ľudí práve dnes
Translate »