Pitva mimozemštana v rukách ruskej KGB!

rusko-pitva-mimozemstan-zahada

Píše sa rok 1969, ruské jednotky KGB objavili neďaleko oblasti Sverdlovsk stroskotané vesmírne plavidlo z ktorého zaistili niekoľko humanoidných bytostí. Jedno telo podrobili pitve a zhotovili video záznam.

Záznam bol zaslaný na expertízu a bolo potvrdené, že tento záznam je autentický. Veľmi reálne pôsobia uniformy vojakov a tak isto aj dobové nákladné vozidlo značky ZIS151.

Otázky:

  • Existovala v tej dobe farebná videokamera?Áno, farebné videokamery sa objavili už v roku 1954 a boli využívané výhradne armádou.
  • ZiS-151  Ľahký terénny nákladný automobil. Vo výrobe v rokoch 1948-1958. Upravený podvozok bol použitý na kolesovom obrnenom transportéri BTR-152. V roku 1958 bol nahradený zdokonaleným odvodeným typom ZiL-157.
 

 

 

10995 ľudí si prečítalo tento článok 5 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »