Nočnú Viedeň zaskočila obrovská žiara na oblohe!

V nedeľu 15.3.2015  večer prekvapilo obyvateľov rakúskeho mesta Viedeň mrazivé prekvapenie mimozemského pôvodu. Vedci tvrdia, že by sa mohlo jednať o meteorit, ktorý zhorel a neskôr vybuchol počas preletu cez zemskú atmosféru. Samozrejme nájdu sa aj takí, ktorí veria, že sa jednalo o niečo omnoho záhadnejšie…

Obyvatelia rakúskej metropoly zahliadli na oblohe podivnú zeleno-oranžovú žiaru, ktorá obkolesovala teleso zatiaľ neznámeho pôvodu. Ľudia okamžite kontaktovali orgány a uisťovali sa či je všetko v poriadku. Podľa niektorých svedkov bola žiara tak obrovská, že ožiarila mesto akoby bol deň. V priebehu letu bolo počuť niekoľko explózií až nakoniec objekt načisto zmizol.

Podľa vedcov sa jednalo o menší meteorit z vesmíru, ktorý sa pri prelete naprieč zemskou atmosférou zahrial na niekoľko tisíc stupňov Celzia a neskôr vybuchol. Bádensku-Württembersku videlo záblesky asi sto ľudí, ale neexistuje dôkaz, že by meteorit po sebe zanechal nejaké stopy alebo škody. Čudné svetlá na oblohe pozorovali aj obyvatelia ŠvajčiarskaRakúska v oblasti Vorarlberska.

11272 ľudí si prečítalo tento článok 5 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »