NASA opäť kryje existenciu UFO. Live kamera na ISS sa náhle vypla

Americká agentúra pre letectvo a vesmír (NASA) opäť zrušila živý prenos z medzinárodnej vesmírnej stanice ISS, po tom čo sa pred kamerou objavil záhadný objekt v tvare písmena “U”. Tyler Glockner tento prenos stihol zaznamenať a nahrať na svoj YouTube kanál.

ISS-NASA-UFO

Jedná sa o ďalší výpadok živého vysielania, po tom čo sa v blízkosti ISS objavil záhadný vesmírny objekt. NASA tento výpadok opäť pripisuje strate spojenia s vesmírnou stanicou ISS, čo je samozrejme výmysel. Použité komunikačné technológie, ktoré využíva ISS na svojej palube sú pre takúto vzdialenosť  takmer stopercentné.

“Tu vidíme ďalší zaujímavý jav, po ktorom NASA hneď odpojila živý prenos. Oni majú svoje ruky na vypínači. Viem, že sledujú tieto prenosy, ale občas nie sú dostatočne rýchli a UFO sa z času na čas objaví. Venujem sa tomuto vysielaniu už roky a jediný čas, kedy má tendenciu sa prerušiť, je vtedy, keď sa objaví UFO,” tvrdí Tyler Glockner.393448 ľudí si prečítalo tento článok 106 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »