Horor s desivým obsadením – MIMOZEMŠŤANIA

Tematika zaoberajúca sa UFO je veľmi populárna. Jestvuje čoraz viac bádateľov prinášajúcich dôkazy o ich existencii a čoraz viac skeptikov, ktorí ich vyvracajú. Jeden vidí čierno, druhý bielo a súperia koho pohľad je správnejší. No zabúdame na fakt, že svet nie je čierno-biely. Koľkí z vás by dokázali spoznať mimozemšťana, ak by stál pred vami? Naučené predstavy o ich výzore aj správaní nás oslepujú a pritom môže byť všetko inak. Čo ak celé tisícročia žijú medzi nami mimozemšťania rôznych rás? Čo ak sme sami potomkami dávnych mimozemských civilizácií?

svetlá bytosť

Ľudská DNA je už roky podrobovaná výskumom, podľa ktorých je zrejmé, že časť DNA niektorých ľudí pochádza z vesmíru (nedá sa hovoriť o všetkých, pretože by musel prejsť podrobným výskumom každý človek na planéte). Nie všetci majú túto vesmírnu zložku totožnú, teda pravdepodobne pochádzajú z iných oblastí vesmíru.

Starodávne národy priniesli množstvo dôkazov o nepozemskom živote v podobe svojich mýtov a legiend, ktoré ale veda považuje za vymyslené. Vraj si tak ľudia v minulosti snažili vysvetliť prírodné javy. Snáď neexistuje národ, ktorý by vo svojich „rozprávkach“ nehovoril o stretnutí s vyspelými bytosťami, čo im pomáhali a učili ich. Zaujímavé je, že napriek údajnej primitívnosti vtedajšieho človeka, u neho dominovala neskutočná predstavivosť. Mnohé z tých príbehov by totiž v súčasnosti nevymysleli ani najlepší autori fantasy. Nie sme to my, kto si pre svoju pokročilosť nedovidí na koniec nosa?

Zem – obľúbená vesmírna destinácia

ufoNavštevovaním Zeme mimozemskými rasami v minulosti aj súčasnosti sa zaoberá exopolitika. Jej primárnym cieľom je získavanie svedectiev od ľudí celého sveta (z armády, letectva, politiky, štátnej správy atď). Informovanie verejnosti je však omnoho zložitejší proces. Exopolitici síce tvrdia, že tajné služby a rôzne spoločnosti o mimozemšťanoch nielen vedia, ale s nimi dokonca spolupracujú, no ich vyjadrenia sú mnohokrát zavádzajúce aj kvôli vzťahom s týmito zložkami. Najčastejšie používajú frázu, že úplné odtajnenie by vyvolalo paniku.

V súčasnosti nás údajne navštevuje niekoľko desiatok mimozemských rás. Väčšina z nich je humanoidná. Okrem nich existujú dôkazy o tzv. reptiloidoch (draci, jaštery) alebo derosoch (šedé bytosti) a iných.mimozemšťania

Popritom sa stále častejšie hovorí aj o podzemných vojenských základniach (DUMBs), kde sa spolupracuje s mimozemšťanmi už celé desaťročia. Z tejto spolupráce mala vzísť zmluva, na základe ktorej „tí mocní“ dostanú mimozemské technológií (resp. sa naučia ich zostrojiť) a na oplátku môžu mimozemšťania vykonávať genetické experimenty na ľuďoch. Únosov však bolo viac, ako sa pôvodne dohodlo a tak vznikalo napätie. Ale túžba po technológiách bola silnejšia než ochrana obyvateľstva, veď išlo napr. o antigravitáciu, voľnú energiu, špeciálne materiály. Dodnes sú tieto výskumy prísne tajné a formálne sú súčasťou konšpiračných teórií.

Hrôzostrašní mimozemšťania

Obrovská časť ľudí, ak sú schopní uvažovať nad existenciou mimozemských bytostí, veria, že sú zlí. Keď si vezmeme, že v minulosti bol každý pokrok alebo iný pohľad na svet považovaný najprv za nutné zlo, nie je to až také prekvapivé. No na druhej strane, prečo je aj po rokoch skúmania väčšina dookola omieľaných dôkazoch o UFO tak negatívna? Čo znamená neprestajné kŕmenie nás teóriami o zlých mimozemšťanoch? O chvíľu budeme strašiť deti: „Ak nebudeš poslúchať, unesú ťa mimozemšťania!“

zem, výbuch

Celá veda okolo života mimo Zeme ja zahmlievaná. Steven M. Greer v knihe Utajovaná pravda tvrdí, že pravda o mimozemšťanoch je krivená úmyselne. V časoch, keď ubúda vplyv náboženstiev postavených na šírení strachu, sú mimozemšťania dobrou alternatívou pre posilnenie moci. Únosy zaznamenané po celom svete, desivé predstavy o stretnutiach tretieho druhu, všetky tie katastrofické filmy, príbehy, vykonštruované svedectvá a hypnotické precitnutia sú len dobre mienenou propagandou. Komu má človek veriť? Vláde? Armáde? Sotva. Nikto nemá záujem chrániť obyčajného človeka. Seriózne, opýtajte sa svojej rodiny a priateľov, čo by urobili, keby vás uniesli mimozemšťania. Väčšina by čušala ukrytá niekde pod posteľou. Sme paralyzovaní desom, ktorý do nás niekto cielene tlačí.

Hore nohami

mimozemšťania, únosSamotné únosy nie sú tým, za čo sa pokladajú. Keď si na ne ľudia začali spomínať, mnohí videli v priestore okrem zdanlivo mimozemských bytostí (presne takých, aké už roky v každej správe vídame) aj ľudí. Pravdaže, nie je žiadané, aby sa o týchto zážitkoch hovorilo, pričom pracovať s ľudskou psychikou, je vcelku jednoduché. Kto je teda zodpovedný za únosy a aké myšlienky boli počas nich ľuďom vkladané? Je možné, aby ich nevykonávali mimozemšťania, ale tajné zložky v rámci svojich projektov?

Veľká časť informácií, ktoré sa o UFO dostávajú na verejnosť sú lži ukazujúce mimozemšťanov ako hrozbu v rámci dlhodobej organizovanej kampane s cieľom držať ľudí v strachu a budovať v nich názor, ktorý je prospešný práve pre týchto šíriteľov. Je viac ako isté, že je potrebné udržať ľudí na nižšej úrovni. Strach je totiž najväčším nepriateľom pokroku a čistého vedomia. Vytvorenie hrozby je dobrý plán a je len otázkou času, či aj úspešný.

násilieSkutočnosť, že sú medzi nami, no miesto ubližovania nás chránia a pomáhajú nám, príjme málokto. Prečo by to robili? Pri agresii a nenávisti, čo ľudia dokážu vyvinúť a masovo produkovať, by sme sa zničili dávno a sami. Technológie, ktoré dnes máme, dávno predbehli náš duchovný vývoj a aj to z nás robí nebezpečné tvory.

Nie, žiadni mimozemšťania pre nás hrozbou nie sú. Hrozbou pre ľudstvo je strach a zatváranie očí pred realitou. Nech už je medzi nami hocijaký počet mimozemšťanov rozličných rás, nech už sú ich zámery akékoľvek, nech už sedia vedľa nás alebo sa držia bokom, nie sú schopní nás zničiť. Nik nám nie je väčšou hrozbou ako my sami.

411628 ľudí si prečítalo tento článok 119 ľudí práve dnes  • Translate »