HAARP – Našu zem ohrozuje nový druh geofyzikálnej zbrane!

Čo je to HAARP (oficiálne)?

High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP – Vysokofrekvenčný aktívny aurorálný výzkum) je výzkumný projekt správania ionosféry a procesov v nej odohrávajúcich sa, vrátane polárnej žiary. Stanica HAARP sa nachádza severne od malého mesta Gakona na severe Aljašky. Jej úlohou je skúmať ionosféru s cieľom vývoja pokročilej technológie pre komunikáciu a navigačné systémy.

A v skutočnosti ?

Program HAARP je utajovaný výzkumný projekt tzv. geofyzikálna zbraň pomocou ktorej je možné ovládať atmosféru, ionosféru a magnetosféru. Čo to znamená?
Pomocou tohto zariadenia je možne privolať veľmi silné búrky, blesky, tornáda a dokonca aj zemetrasenia.

Princíp

Stanica je vybavená piatimi vysielačmi rôznej kapacity a 180 anténami s výkonom 3,5 milióna wattov. Ich účelom je pomocou krátkych (HF) a dlhých (UHF) rádiových vĺn zohrievať ionosféru na takú vysokú teplotu, ktorá dokáže manipulovať so správaním počasia, rušiť rádio komunikáciu nepriateľa a privolávať rôzne katastrofy.

Následky

Následkom zohrievania ionosféry vznikajú na oblohe rôzne anomálie – dlhé útvary žhavej plazmy, vzdušné víry, neuveriteľné výkyvy počasia. Ďalšou úrovňou je negatívne pôsobenie na biosféru, vrátane psychického stavu a zdravia obyvateľstva všetkých krajín.Celkový výkon piatich vysielačov môže priviesť ku geofyzikálnym, geologickým a biologickým kataklizmám celoplanetárneho rozsahu. Vrátane katastrôf nezvratného charakteru. Inak povedané, bude zmenené životné prostredie ľudí. Fungujúci systém HAARP pokrýva severnú pologuľu od pólu do 45° severnej  šírky  (južné pobrežie polostrova Krym). Od roku 2002  sa v Európe a Ázii dajú pozorovať katastrofické povodne a suchá, hurikány  na spôsob Katrina  pri pobreží Severnej Ameriky, obrovské tornádo pri pobreží Talianska, kde sa odjakživa nevyskytovali – všetko to umožňuje hovoriť o tom, že všetky tieto javy súvisia s testovaním systému HAARP. A čo  sa stane, ak Američania vytvoria takýto systém aj v južnej pologuli Zeme? V súčasnosti americké stamica HAARP predstavuje závažný  problém pre našu civilizáciu.

 

Takéto zvuky sa šírili v okolí základne HAARP

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LsgrRmHW8ro[/youtube]

Úkazy zachytené na video

[kaltura-widget uiconfid="11958362" entryid="1_40i9y3in" width="400" height="333" /]

9715 ľudí si prečítalo tento článok 8 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »