Expresionless: Žena z pekiel

Nie je to človek ani nič z tohto sveta. Na jej desivú tvár sa nik nedokázal pozerať dlhšie ako pár sekúnd. Objavila sa z ničoho nič, celá od krvi a vydesila personál nemocnice.

2005511

Záhadná žena a jej desivý zjav!

V americkej nemocnici Cedar Sinai sa v júni 1972 odohral horor. Do budovy vstúpila žena celá od krvi. Už vo dverách budila strach. Nebola tak celkom človek. Vyzerala ako figurína, neprirodzene a neživo. Biely háv mala špinavý od krvi, a tak sa sestričky za ňou rozbehli, no v momente stuhli. Každý, kto sa jej pozrel do tváre, zutekal od hrôzy.

Dvojnásobne nechutné

Jej tvár bola hladká, bez jediného záhybu, ba dokonca bez mimiky. Z očí jej šlo šialenstvo a smrť, no pery mala veľké a červené. Až personál nemocnice si všimol, že z úst jej trčí mŕtve dohryzené mača. No to bol iba začiatok. Tajomná žena zrazu odpadla a museli ju hospitalizovať.

Bez emócií

Kým ju sestričky umyli a pripravili, niekoľko z nich utieklo s plačom a triaškou preč. Hoci bola desivá kreatúra pri vedomí, nekládla žiaden odpor. S jej končatinami mohli zdravotníci hýbať ako so želatínou. Nech sa jej doktor dotkol kdekoľvek, nepohla ani brvou, absolútne bez jediného výrazu tváre. Z ničoho nič sa však rozhodla bojovať obrovskou silou. Dve sestričky ju ledva udržali, no monštrum napriek vyvinutej sile ani nežmurklo. Doktor jej vpichol sedatívum, no ona akoby ihlu necítila.

Smrť doktora

Expresionless, teda žena bez výrazu tváre, nasmerovala svoje chladné oči na doktora a spravila niečo neuveriteľné – usmiala sa. Vystrašený doktor zakričal. Odhalila zuby, ktoré nepatrili človeku. Dlhé ostne sa nemohli zmestiť do úst a museli pôsobiť nepríjemné zranenia pri každom zatvorení úst. Zo zdeseného doktora vyšlo iba: „Dopekla, čo si zač?“

Viac než človek?

Nastala chvíľa ticha, ochranka už bola na ceste, no neskoro. Príšera zrazu spravila prudký pohyb a zahryzla sa lekárovi do krku, vytrhla mu krčnú tepnu a nechala ho bezvládne spadnúť na zem. Kým sa doktor dusil vlastnou krvou, Expresionless sa sklonila nebezpečne blízko k doktorovi a zašepkala mu do ucha: „Ja som Boh.“

Navždy zmizla

Bezvládnemu medikovi už neostávalo nič iné, iba sa dívať, ako toto stvorenie odchádza preč. Odvtedy ju nikto nikdy nevidel. Príbeh o Expresionless dodnes ostal nevyriešený. Skeptici argumentujú, že v nemocnici Cedar Sinai o incidente niet ani zmienky. Možno je to len mýtus… a možno niekto túto udalosť starostlivo z nejakých dôvodov utajil.

Zdroj: http://paranormalworld96.webnode.sk/
11332 ľudí si prečítalo tento článok 2 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »