ERICH von DÄNIKEN přijede na Slovensko

Kontroverzní švýcarský spisovatel a záhadolog Erich von DÄNIKEN (zobraziť detail), který před 40 lety šokoval svět teorií, že naši planetu v dávné minulosti navštívili mimozemšťané a zanechali zde řadu stop. Ta rozdělila svět na jeho nadšené obdivovatele i zapřísáhlé odpůrce.

Jeho první knížka „Vzpomínky na budoucnost” z roku 1968 se okamžitě stala světovým bestsellerem. Dodnes vydal tři desítky knih, které byly přeloženy do 32 jazyků a prodány v nákladu přes 60 milionů výtisků. Podle jeho knih vznikly stejně populární filmy a televizní seriály. V současné době běží na několika televizních stanicích seriál Vetřelci dávnověku, inspirovaný jeho teorií. Däniken je spoluzakladatelem a významným členem společnosti A.A.S. R.A. (Archaeology, Astronautics SETI Research Association), která sdružuje mnoho vědců a dalších zájemců o výzkum mimozemských civilizací a dávné historie lidstva.

V květnu 2014 přijede Erich von Däniken v rámci svého turné na Slovensko a vystoupí v Bratislavě, Trnavě a Trenčíně s přednáškou Tajemný Egypt a jiné záhady

starověku. Bude mluvit nejen o pyramidách, ale i dalších záhadách, pro které současná věda nemá vysvětlení. Seznámí diváky s nejnovějšími objevy v Cheopsově pyramidě a prostřednictvím doprovodné projekce je zavede do míst, kam se běžný návštěvník nedostane.

Zdroj: www.daniken.cz

dendera

10242 ľudí si prečítalo tento článok 2 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »