El-chupacabra tajomný tvor lesov v Chile

Tohto živočícha si “všimli” vďaka tomu čo po sebe zanechával. Zvláštnych úkazov v jeho okolí bolo nespočentne a niektorí obyvatelia mali dokonca tú česť ho vidieť na vlastné oči. V súčasnosti vraj Chupacabra vystrája v Chile, pár rokov dozadu to bolo vraj Mexiko a Portoriko. Na farmách čosi kántrilo zvieratá a dobytok ale akosi neprirodzene. Jediné čo našli na mŕtvych telách boli dva asi 1 cm široké a veľmi hlboké otvory a zo zvierat bola vysatá všetka krv. Na zemi niet známeho živočícha čo by niečo takéto dokázal a naviac na mŕtvolách neboli žiadne iné zranenia či stopy po boji. Človek by niečo takéto vraj tiež len ťažko dokázal. Vnútro zvierat bolo totiž v totálne zdevastované ale navonok nič. Na zemi taktiež nie je známeho živočícha ktorý by sa živil v takej veľkej miere krvou. Len niekoľko netopierov a ani tie nie sú schopné čohokoľvek podobného. Z toho vyplýva že ide o nový neznámy druh.

Jeden človek čo sa vraj už z El Chupacabrou stretol ju opísal ako kríženca klokana a niečoho iného. Na chrbte to malo naviac niekoľko dlhých ostňov. Hlavu to malo podobnú ľudskej, klokanej aj netopierej zároveň, malo to zvislú podlhovastú tlamu z ktorej trčali 2 dlhé ihlicovité zuby. Naviac v hlave počul nejaký hlas… pokus o telepatickú komunikáciu, ako by sa to snažilo prilákať ho k sebe (to zrejme vysvetľuje že sa zvieratá nebránili). Mal jediné šťastie, že ho od toho tvora delil dosť vysoký pletivový plot.

Bolo viacero pokusov o chytenie Chupacabry ale všetky neúspešné. Tento tvor vykazoval vysokú úroveň inteligencie a fyzickej zdatnosti. Keď niekoľkým ľuďom pred očami vyskočil na pouličnú lampu. Nerobí mu žiadne problémy otvárať dvere a nádoby a len tak skákať po strechách.

 

Obete netvora na farme miestneho farmára z roku 2010

Je tu niekoľko teórií o pôvode tohto tvora. Niektorí ľudia tvrdia že pochádza z vesmíru a je to dokonca inteligentná bytosť. Ide o to že v čase útoku sa na oblohe objavovali svetlá (UFO) a aj samotné schopnosti toho tvora sa príliš nepodobajú na čokoľvek pozemské. Poverčivci tvrdia, že je to diabol. Ale je tu ešte aj iná zaujímavosť. Oblasť v ktorej Chupacabra pôsobí, vraj využíva NASA na výcvik astronautov ktorí majú putovať na Mars, nakoľko sa Marsu najviac podobá. NASA taktiež v jeden deň obsadila letisko blízko miesta, kde Chupacabra vyvádzala a žiadala o povolenie k odletu napriek tomu že bolo letisko zatvorené. Mali so sebou zvláštne kontajnery, v ktorých sa zrejme voľačo hýbalo a pokúšalo sa vyslobodiť – nejaké zviera, pretože sa z nich ozýval buchot a škrabanie a naviac sa kontajnery chveli, čo značilo, že tie tvory vnútri musia mať poriadnu silu. Preto vzniká podozrenie že NASA už bola na Marse a tohto tvora sem priniesla. Čo vy na to?

10417 ľudí si prečítalo tento článok 4 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »