Hrôzostrašná väznica Eastern State

Väznica sa nachádza v meste Philadelphia v štáte Pennysilvánia. Vo svojej dobe bola táto väznica jednou z najdrahších stavieb v spojených štátoch. Táto stavba bola postavená za neuveriteľných 800.000 dolárov a bola v prevádzke presne 142 rokov od roku 1829 až do roku 1971. Pôvodná kapacita väznice bola zhruba 250 ciel no podľa informácií sa tu nachádza okolo 1000 ciel. V jednej z týchto ciel si odpykával trest aj samotný Al Capone (1929 – 1930) a bankový lupič Willie Sutton.

Hlavná myšlienka systému väznenia trestancov bola dokonalá izolácia. Trestanci boli väznení v úzkych celách a nebol im povolený akýkoľvek kontakt s rodinou, ostatnými trestancami ba ani s dozorcami. V týchto celách boli väznení celý deň až na výnimku jednej hodiny, ktorú mohli stráviť mimo cely aj to oblečení v tmavej kapucni, aby sa medzi ostatnými trestancami nepoznali. Za akékoľvek šepkanie, gestikuláciu alebo akýkoľvek kontakt s trestancami hrozilo predĺženie pobytu v tejto hrôzou naháňajúcom zariadení alebo fyzické tresty. Jeden z najhorších trestov, ktorý tu praktikovali bolo vešanie trestancov na noc do mrazu a dozorcovia ich pri tom oblievali ľadovou vodou. Jeden z najhorších trestov bolo väznenie trestancov v tzv. diere. Diera bola vyhĺbená do podzemia väznice a trestancov tu zatvárali na niekoľko týždňov bez svetla či jedla, jediná spoločnosť, ktorú mali boli hladné krysy!

Každá cela bola vybavená kohútikom s tečúcou vodou, splachovacím záchodom a na stene boli ohnuté rúry, ktoré slúžili ako vykurovanie počas zimných mesiacov. Toalety chodili dozorcovia splachovať 2 krát týždenne, tak si predstavte ten zápach, ktorý sa nachádzal v týchto z tiesnených celách.

Duchovia

Po uzavretí väznice sa z nej stalo najpočetnejšie útočisko pre mačky, ktoré sa tam presťahovali z celého okolia. Mačka je odjakživa prostredníkom medzi našim svetom a peklom. Dnes je táto stavba turistická atrakcia, o ktorú je veľmi veľký záujem ako aj zo strany turistov, tak zo strany parapsychológov, keďže na tomto mieste sa stalo mnoho zlého, trápenia a smrti. O tomto mieste bolo natočených mnoho dokumentov a bolo tu vykonaných niekoľko pokusov a sledovaní, ktoré by vysvetlili prečo je počuť z ciel tichý plač, nevysvetliteľný chichot a šepkanie. Niektoré svedectvá hovoria aj o tom, že niektorí ľudia cítili na hrudi nepríjemný tlak a cítili nevysvetliteľnú úzkosť. Ak sa nebojíte navštívte toto miesto aj vy!Fotografie z miesta

 

10861 ľudí si prečítalo tento článok 5 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »