Dokumentárny film: Skutečné Amityville – Dům hrůzy

Britský dokument z roku 2005 Je příběh o nejslavnějším americkém strašidelném domě skutečným hororem nebo jen přehnanou povídačkou? V roce 1976 rodina Lutzových uprchla ze svého domu v Amityville na Long Islandu ve Spojených státech s tím, že je vyhnala děsivá nevysvětlitelná síla. Jejich příběh se stal světově známým a inspiroval desítky knih a filmů. O pár let dříve došlo jedné noci ve stejném domě k záhadnému vyvraždění celé rodiny. Vrah tvrdil, že se jedná o dílo ďábla. Podle spiritualistů a jasnovidců je budova prokletá, jiní věří, že hrůzostrašná minulost vznikla uměle kvůli peněžnímu zisku. Pořad se vydává odhalit pravdu o jedné z nejznámějších amerických záhad a přináší poslední rozhovor s Georgem Lutzem před jeho smrtí v roce 2006.(oficiální text distributora)


csfd-logo

74%

 Tento prípad bol inšpiráciou pre mnohých filmárov, ktorý natočili niekoľko filmov podľa tohto prípadu. Najznámejší je snímok 3:15 zomrieš.

391572 ľudí si prečítalo tento článok 102 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »