Dievča ožilo v truhle na vlastnom pohrebe! VIDEO

aa

Dievča ožilo na vlastnom pohrebe

Smútiaci na poslednej rozlúčke v Zamboanga del Sur zažili poriadny šok! Po tom čo lekári minulý týždeň v piatok vyhlásili dievča za mŕtve na základe straty základných životných funkcií, ožilo a to dokonca na vlastnom pohrebe!

Dievča nemalo žiadny pulz!, Nemali sme pochybnosti o tom že je mŕtva, ” tvrdí lekár, ktorý sa v prípade priamo angažoval. Jej pohreb sa konal hneď na druhý deň ráno, ale nikto nečakal čo sa stane. Dievča sa prebralo v truhle po tom čo je dal kňaz posledné pomazanie. Príbuzným sa podarilo natočiť tento zázrak na kameru. Otec hneď vzal dieťa do nemocnice. Lekári si myslia, že dievča bolo len v hlbokej kóme s nepatrnými známkami života. Stačí to na obhajobu v dnešnej dobe superpočítačov a dobe technologicky vyspelej medicínskej techniky?

Dievča je dnes doma so svojimi rodičmi a teší sa zo života.

10164 ľudí si prečítalo tento článok 2 ľudí práve dnes  • Redakcia
      Redakcia
    Internetový blog-magazín záhady.org vznikol 18. Januára 2014 pre všetkých, ktorý majú radi záhady novodobého sveta a aj celého vesmíru. Dočítate sa tu mimo iné aj o najnovších technológiách, ktoré hýbu svetom, paranormálnych javoch, venujeme sa fenoménu U.F.O a ešte omnoho viac. Podporte redakciu a odošlite aj vy tipy na témy, ktoré vás zaujímajú.
    Translate »